бігос

🥙Бігос — національна страва Польщі🥗

Що можна сказати про бігос? Готують його відразу багато. Кажуть, що чим частіше бігос розігрівати, тим смачніше він стає, а найсмачнішим робиться лише на третю добу. Напевно, саме тому й називають іноді поляки жартома вчорашнє блюдо бігосом, як по відношенню до чогось несвіжого. Їли бігос всюди: і в бідному селянському будинку, і в багатому шляхетському палаці, їли на полюванні, їли в далекому поході.

Варіантів приготування цієї страви можна виявити безліч і то не по одному в різних куточках країни. Це і мисливський, і литовський, і селянський бігос, і безліч інших. Вважається, що в правильному польському бігосі на одну частину різних сортів м’яса повинно припадати півтори частини капусти. Капуста може використовуватися свіжа і квашена, причому як разом, так і окремо. Але в основному в бігос кладуть і ту, і іншу. У мисливському варіанті квашена і свіжа капуста використовуються в співвідношенні 1:1.

#польша#польща#навчання#учебавпольше#учебавваршаве#єврокрок#учебазаграницей#учебавпознани#поступление#польша_украина#украина🇺🇦#украинасегодня#учебакакстильжизни#учеба📚#вступ#беззно#10класс#11клас#выпуск#випуск#выпускной#випускний#9клас#зно#последнийкласс#останнійклас#хочувпольшу#їжа#бігос#бигос

RussianUkrainian